Knihy

Malfin
11.1.2008 16:00
Nové knihy DL
Mám otázku na osobu zřejmě nejpovolanější :) Publikují Knaak, W+H stále ve světě DL? Nebo už do této studnice přidávájí jiní?
Autorská citace #1
17.1.2008 08:29 - Dalcor
Ačkoliv Margaret s Tracym se s TSR resp. Wizardy parkát pohádali nadále publikují. Ovšem teď chystají ještě nějaké jiné produkty (viz otevřený dopis Margaret Weis). Margaret dokončuje trilogii Dark Disciple, společně s manželem, Donem Perrinem o životě Mini po konci Války duší. Víc toho neřeknu protože bych spoileroval. Společeně píšou Ztracené kroniky - ovšem po nějakém konfliktu je vydání třetího dílu odloženo na neurčeno. A co se týče Richarda, ten se opět vrátilk Minotaurům a nedávno dokončil trilogii Minotaur Wars která se odehrává souběžně z Válkou duší. Četl sjem jen první díl, který byl klasickou Knakovinou a jejhož hodnocení je někde v recenzích.
Autorská citace #2
17.1.2008 09:49 - Malfin
Díky, právě že jsem někde četl jak se to tam hádá a tak mě zajímalo, jestli ještě pokračují... Mína je pro mě zatím teda záhadou. Docela jsem si ji oblíbil. Jsem na zvědavý co se z ní vyklube dál :)
Autorská citace #3
4.3.2008 18:33 - Speede
chtěl bych se jen tak zeptat jestli existuje nakreslená nebo někde uvedená celí mapa Krynu??dik
Autorská citace #4
5.3.2008 13:53 - Dalcor
Stačí se mrknout na www.annun.sk a do vyhledávače dát Dragonlance. Dále by se mapa měla nadále nacházet na wizardech, a pak se stačí mrknout na google. A koenčně čas od času jde v zahraničí sehnat příručku Atlas of the Dragonlance World, na který si již hodně dlouho brousím zuby. A konečně - mapy lze získat z Dragonlacne Campaign Setting Advacned Dungeons and Dragons.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

ČAS neregistrovaní : 0.0012660026550293 sec;
Nenalezeny žádné záznamy.
1 až 20 z 25 >
ČAS 0.040216207504272 secREMOTE_IP: 35.172.193.238