Dalcor

Ikona uživatele
Komunikační klient: 345868843
Naposledy přihlášen 05.03.2024 21:55:02.

Popis uživatele:
Jméno: Dalibor Zeman
Narozen: duben, 1978
Bydliště: Praha
Zaměstnání: ČSA a poradce FANTOM Printu
Rodinný stav: zasnoubený, od 15.3. 2008 ženatý
Oblíbené jídlo: MASOOOOOO
Oblíbený sport: hokej a fotbal
Oblíbený film: Star Dust, Star Wars
Oblíbený seriál: Četa v akci, Battlestar Galactica
Oblíbené anime: naštěstí nemám
Oblíbená beletrie: Dragonlance, Military Sci-Fi, Amber, Urban Fantasy
Oblíbená lit. faktu: Speciální jednotky, historie fenoménu Rytířské řády
Oblíbené hudba: soundtracky (Mansel, Zimmer)

Jsem člověk mnoha zájmů, ačkoliv nikdy žádný nedotáhnu do špičkového konce. 10 let jsem hrál hokej za HC Sparta Praha, od 8 let dělám průměrně plastikové modely, poslední dobou se k tomu přidalo hlavně figurkaření. K tomu mě zajímá především vojenská historie, ale nejsem chodící encyklopedie. Jsem extrémně startovací člověk, ale splachující, ovšem nebojím se nikdy říct vlastní názor, a jsem ochoten za něj přijmout následky.

Co se týče RPG, jsem tradicionalisticky založený, půl roku Dračího Doupěte stačilo k tomu abych si koupil ADnD a Tales of the Lance. Láska k hernímu světu Dragonlance ve mě přetrvala do dnes. Celé herní prostředí mi určitě hodně dalo do dalšího života. Nesnáším DnD 3. edice, na druhou stranu d20 je u mě hodně vysoko na žebříčku hodnotných RPG. Vzhledem k tomu že mám momentálně v oblibě Urban Fantasy se začínám zajímat blíže o Tri-Stat dX a o/nWOD. Zvláště andělské téma Demon: The Fallen jsem si hodně oblíbil. Kromě RPG mě momentálně „bere“ i wargaming – stavím si Wood Elfy do Warhammeru a Eldary světolodi Ulthwé společně s Blood Angels do Warhammeru 40.000. Kromě toho mě lákají SW miniatury. No a aby toho nebylo málo naučil jsem mojí drahou polovičku Magic: the Gathering, takže podnikáme i na poli TCG společně s kamarády které jsme to naučili.

Momentálně hraju kampaň se Sebrankou v herním systému Cadwallon. Chystám se na Vampire: the Reqiem a Dreaming Cities: Noční strana. Mám v hlavě řadu her v Dragonlance a rád bych hrál i Demon: The Fallen, nebo Scion.
Právě GMuji: Cadwallon
Právě hraji: nic
Chystám se na: Worldwide D&D day a Noční stranu
Právě čtu: Demon the Fallen
ČAS neregistrovaní : 0.00086617469787598 sec;
Nenalezeny žádné záznamy.
 
ČAS 0.037842988967896 secREMOTE_IP: 3.230.173.188