Knihy

Dalcor
13.8.2009 11:53
Knihy - Otázky a Odpovědi
Máte-li nějakou otázku týkající se knih Dragonlance, jejich pořadí, dostupnosti a pod. Dotazy či připomínky k překladu, ke knižní sáze... Pokládejte tyto otázky do tohoto tématu, pro přehlednost a otázku vždy označte tučným písmem. Děkuji.

Prosím aby se diskuze odvíjeli v relevantních tématech a toto vlákno bylo ponecháno pouze na otázky a odpovědi. Hodnocení knih je věcí subjektivní a jako takové hodno diskuze, ale prosím vždy v relevantním tématu (nebo si takové založte). Pochopte prosím, že budu téma pro přehlednost promazávat.Děkuji.

F. A. Q.

Kde seženu česky vydanou knihu z Dragonlance...
Nejlépe přes prodejny FANTOM Printu, nebo jeho on-line knihkupectví
Prodejny FANTOM Printu v Praze, Brne a Ostravě
www.fantasya.cz


Kdy vyjde...?
Zkuste FANTOM Print. Ediční plán se dělá vždy jednoroční.

Nejdou sehnat Draci jarního úsvitu
To proto že v novém vydání ještě nevyšly a návratovské jsoubeznadějně vyprodány už několik let
Autorská citace #41
27.2.2010 16:15 - Magus
To doufám :)
Autorská citace #42
28.2.2010 23:55 - Par-Salian
Vetšina z vás píše, že Draci jarního úsvitu u nás nevyšli u FP, ale já už je mám snad půl roku a dvakrát přečteny. Pokud tedy všichni myslíte to co já... zelená, s Raistlinem v popředí.... A co se týče návaznosti knih. Já jsem jednou brousil po knihkupectví v oddělení fantasy a padla mě do oka Druhá generace... Takže to je moje první knížka z této série. A musím uznat, že jsem byl přímo nadšen tím, jak sem si dokupoval knihy (už relativně popořadě), jak začalo všechno do sebe zapadat:D. A vždy když jsem se dočetl o nějakém hrdinovi - koupil jsem i knihu o něm (pokud byla) - Legenda o Humovi, Minotaur Kaz,...
Autorská citace #43
2.3.2010 17:46 - Dalcor
Jde o to kdy byli otázky na Jarní úsvit položeny, nyní jsou již k dispozici.
Autorská citace #44
2.3.2010 17:54 - Magus
Už Jarní Usvit mám. Pěkná knížka četl jsem ji už 3x :)
Autorská citace #45
3.3.2010 20:47 - Malfin
FantomPrint zveřejnil ediční plán na první pololetí. Máme se na co těšit. Jak z DL tak z FR. I když doufal jsem ve více investic do DL i FR. Ale hlavně když kape. A ještě je druhé pololetí že :)
Autorská citace #46
5.3.2010 23:16 - Geralt
Jen doplním, co konkrétně je pro fanoušky DL na programu:

Margaret Weis & Don Perrin: Dragonlance: Brigáda zatracených
Margaret Weis & Tracy Hickman: Dragonlance: Draci zlatookého mága
Tracy Hickman a Margaret Weis: Dragonlance: Time of the Twins (1. díl Legend)

... šetřete si do kasičky, protože Legendy a Raistlin za to určitě stojí :)
Autorská citace #47
7.3.2010 09:07 - Magus
Jj to jsem uz videl =] a chci se zeptat...Je Brigada zatracenych dobra knizka? Stoji za koupi?
Autorská citace #48
18.3.2010 07:38 - Malfin
Už jsem ji přečetl a je to...zvláštní. Začal jsem mít rád drakoniány a fandil jsem jim :)
Autorská citace #49
18.3.2010 09:55 - Magus
=) Tak to je mazec...drakoniáni jsou pro mě symbol zla...=D
Autorská citace #50
18.3.2010 13:19 - yokuzava
Drakoniani nejsou zlem zakonite, jak zjistis kdyz tu knizku prectes. Nekde jsem cetl asi jenom povidku o nich a taky nebyli nakonec tim zlem jakym byli stvoreni.
Autorská citace #51
18.3.2010 14:53 - Malfin
zato trpaslíci tam jsou zobrazeni docela podivně
Autorská citace #52
19.3.2010 08:51 - Magus
Kubulinek: vznikli fakt z gnómů?
Autorská citace #53
19.3.2010 14:27 - Dalcor
Obráceně, gnómové vznikli z trpaslíků ve válce o šedokam - viz jeden ze článků na tomto serveru - což je ukázka ze šotkologie

Na Legeny už mám doma termíny pro opravu. A konečně - podle oficiálních pravidel existují "dobří" drakoniáni. Drakoniáni tu přestávají být výkoní canonenfuter. Kubulínku prosím, mohla by být recenze?
Autorská citace #54
24.3.2010 19:26 - Malfin
No předpokládám že mohla. Ale s mým časem je to ted na štíru. Nějak mi nevyšlo ani sepsta něco k minulému Drizztovi. Taky Moonshae by za něco stálo, co teď čtu. Pokusím se, ale neslibuji to hned...
Autorská citace #55
31.1.2011 20:54 - AntjeKleijn
Ahoj, měla bych takovou mini prosbu. Píšu do jednoho internetového magazínu o fantasy knížkách. Miluju DragonLance, ale ještě nemám přečtenou Válku duší (včera jsem začla) a Hrdiny. No a do neděle musím odevzdat dva články o celé sáze DragonLance u nás. Rozhodla jsem se tam dát Kroniky, Ztracené kroniky, Legendy, Druhou generaci, Letní žár, Válku duší a Hrdiny... JENŽE! Ty poslední dva jsem ještě nečetla, tak jsem Vás chtěla jen poprosit, jestli byste mi sem nebo na mail (anna.mala24@gmail.com) nehodili odkaz na stručné převyprávění děje (nebo, pokud byste byli tak ochotní, byste neposkytli stručné informace :)), abych měla o čem psát a necucala si nějaké nesmysly z prstu. Plus další typy pochopitelně vítám, jde mi především o kvalitní článek a o dodržování všech věcí, co se DragonLance týkají... Předem díky moc :)
Autorská citace #56
1.2.2011 09:48 - wraiths
tak možná tady něco najdeš :-) recenze co psali jiní. ale stejně by to chtělo si ty knihy raději přečíst.
http://dragonlance.d20.cz/clanky/359/360/
Autorská citace #57
1.2.2011 15:05 - Malfin
Mohla bys tady potom dát třeba odkaz na ten článek?
Autorská citace #58
1.2.2011 16:21 - AntjeKleijn
wraiths: díky moc :) jako já si ty knihy přečíst chci, ale do neděle to jaksi nestíhám :D ale plánuju to :)
Kubulinek: jj, odkaz sem určitě pak dám, až to vyjde, pokud o to stojíte :)
Autorská citace #59
1.2.2011 17:42 - Malfin
Určitě o to stojíme :)
Autorská citace #60
2.2.2011 09:47 - wraiths
samozrejme ze stojime. :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

ČAS neregistrovaní : 0.00089788436889648 sec;
Nenalezeny žádné záznamy.
1 až 20 z 25 >
ČAS 0.038413047790527 secREMOTE_IP: 18.206.238.189