Knihy

Dalcor
10.8.2009 20:34
Série Anvil of Time - Kovadlina čase je prezentována jménem Tracyho Hickmana. Hned první ze série románů, které jsem četl patří k tomu nejlepšímu co jsem z Dragonlance, alespoň toho současného, četl.
Autorská citace #1
10.8.2009 20:34 - Malfin
Zní to opravdu dobře. Chystám se něco si vybrat v originále a objednat. Na koho to padne...
Autorská citace #2
10.8.2009 20:40 - Dalcor
Ja jsem si nekam jeste tak dobre ulidil Sellsword ze nevim kam, zacatek byl take velmi dobry
Autorská citace #3
10.8.2009 20:53 - Malfin
Hereze...použil jsi i kamufláž v podobě obalu ze starých novin? :)
Autorská citace #4
10.8.2009 22:27 - Chrochta
To vypadá velmi, velmi zajímavě. Pokušení je skoro nezvladatelné...

A co se týká hrdinů s "libůstkami" v sexuální orientaci, pilné čtenáře hned tak něco nepřekvapí (stačí vzpomenout hrdinky Neomillnerové, na Sapkovského Ciri či východoasijský komiks - to jen z těch známějších).
Autorská citace #5
3.4.2010 10:41 - Geralt
Tak musím říct, že Renegade Wizards docela zabodovali a příjemně mě překvapili.

Román sám o sobě patří k tomu lepšímu, co jsem zatím v DL četl. Mrzí mě u něj snad jen jediná věc: hodně uspěchaný závěr, kdy se v poslední čtvrtině knihy valí události až moc z kopce. Ale i tak představuje zbytek pěkné čtení a řekl bych, že se Soulban navíc poctivě snažil, aby vše zasadil do mozaiky už dřív napsaných děl. Což je příjemné plus, neboť leckdy se stávalo, že jeden román DL tvrdil to a druhý popisoval stejnou událost zase trochu jinak...

Nicméně, Renegade Wizards mají ještě jedno výrazné pozitivum: přináší hlubší pohled na magii na Krynnu. Troufnu si říct, že Soulban v tomhle ohledu zdárně supluje herní příručky. Zamyšlení nad smyslem Zkoušky, ceně a významu skládaných obětí, role řádů Vysoké magie, hledání nové cesty jak skloubit magii a prostý život, rozdílné pohledy renegátů a čarodějů Vysoké magie... to všechno je pro mě jako hráče kouzelníka v Dalcorlance nadmíru inspirativní. Už jen právě pro podobná zamyšlení a úvahy stojí Renegade Wizards za přečtění.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

ČAS neregistrovaní : 0.0019989013671875 sec;
Nenalezeny žádné záznamy.
1 až 20 z 25 >
ČAS 0.074260950088501 secREMOTE_IP: 18.209.63.120