Svět

Dalcor
15.6.2007 14:43
Aktualizace slovníku
Dnes večer budu kompeltně aktualizovat termíny ze slovníku Dragonlance pro další knihy FANTOM Printu a aktualizovat nevyhovující staré termíny.
- pokud máte nějaký dotaz nebo by jste rádi poelmizovali či změnili termíny dejte mi vědět, zamyslím se nad tím. Zítra postnu také přehled změn.
Autorská citace #1
15.6.2007 14:52 - Dalcor
Ještě jednu věc - zároveň se asi pustím i k nějaké sumarizaci FR slovníku k uploadování včetně termínů z nového vydání Planiny a dalších knih jako je třeba Dark Elf Trilogy které se překládá. Plus přidám některé vlastní výplody v souvislosti s elfy v říších.
Mimochodem k slovníkům FR a DL můžeme připsat že slovník odpovídá novým knihám nakladatelství FANTOM Print. Tuto aktualizaci RPG F mít nebude.
Autorská citace #2
15.6.2007 14:59 - Vannax
Když už se pouštíš do takovéhle mohutné aktualizace slovníku, tak se přidám i s výrazy pro RL. Delší dobu už mám v plánu to uveřejnit tady na d20, ale nějak se vždycky našlo něco důležitějšího.... :)
Jenom by mě zajímalo v jaké podobě to chceš zveřejnit - bude to nějaký samostatný xls soubor ke stažení, nebo součást on-line slovníku, který už tady je?
Autorská citace #3
15.6.2007 15:01 - Alnag
Bezva, snad konečně budou ty klíče kompletní a ne že tam bude bůh-ví jak dlouho chybět tak stěžejní věc jako je Forgotten Realms. Což je zvlášť děsivé když vidím, kolik stránek (o počítačových překladech a tak) se na nás odkazuje.
No ale zase je možná dobře, že to tam Max ještě nenalil (Ty FR), protože pak by možná dělal totéž dvakrát kvůli nových termínům z knih. Každopádně předem díky, je tu určitě užitečná věc!
A když tak čtu Vannaxe, skoro by se tam mohl dát i ten Greyhawk ať jsme kompletní.
Autorská citace #4
15.6.2007 15:03 - Dalcor
Vannax - vložím je do překladového klíče u DL a u FR doplním .doc který mám doma a pošlu Maxovi aby to tam nalil.
Chlapi ti určitě RL s radostí založí.
Autorská citace #5
15.6.2007 23:00 - Dalcor
Dragonlance je hotové, na FR už dneska nemám sil...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

ČAS neregistrovaní : 0.0014688968658447 sec;
Nenalezeny žádné záznamy.
1 až 20 z 25 >
ČAS 0.056366205215454 secREMOTE_IP: 44.221.43.88