Svět

Geralt
10.4.2010 23:57
Autorská citace #1
10.4.2010 23:57 - Sethi
Pěkné, čte se to moc dobře.
Autorská citace #2
11.4.2010 20:43 - Geralt
Děkuji a jsem rád, že se čtení líbilo. Byla to skutečně dramatická session a nebýt zázračně hozené devatenáctky na reflexy (Gilmar prchá před drakovou ohnivou koulí), řady nebožtíků se určitě rozrostly: jenom half damage toho kouzla mě stála 10/11 životů. Nejspíš to byl Gilmarův poslední pokus o dobrý skutek – tyhle věci ostatně nemám v popisu přesvědčení. :)
Autorská citace #3
11.4.2010 21:09 - Sethi
Po pravdě mě trochu překvapuje ta úmrtnost. Asi jsem měkká nebo co, ale mě vždycky smrti hráčských postav rozčilovaly - když už nic jiného tak alespoň pro tu nutnost nějak zakomponovat do příběhu nástupce, aniž by to vypadalo jako "ahoj, já jsem Bob 74."

Ale je to silná scéna.
Autorská citace #4
12.4.2010 09:21 - wraiths
Ušatá. a co te na tom prekvapuje? je to preci DL, doost smrtici seting. Kovare mi je velice lito,ale byl tak koncipovan jako clovek z lidu a tohle byla jeho volba(hrac se snazil vytahnout jine z bezvychodne situace). Asi je to opravdu seting pro pro silne natury. Gilmar taky netusi zda prezije zkousku...
Autorská citace #5
12.4.2010 10:04 - Sethi
Sváděj to třeba na mou neznalost DL =)

Jinak si nemyslím, že mám slabou povahu. Jen prostě většina zábavy s mými postavami spočívá v tom, že je nechám psychicky týrat (a když to neudělá někdo jiný, pomůžu si sama) - a to se lépe dělá na dlouhý běh, když mám jistotu, že na ni najednou nespadne ryba, nebo tak něco. Preferuji postupný rozpad osobnosti ústící v nevyhnutelné šílenství (překvapivě dobře to zabírá ve hrách v settingu My Little Pony).

Ale to je jen tak mimo mísu.
Autorská citace #6
12.4.2010 10:52 - wraiths
Ušatá: nejak jsi protirecis. :-D ušatá píše:
Asi jsem měkká nebo co
X ušatá píše:
Jinak si nemyslím, že mám slabou povahu
.
A jakysi maly "obrazek" tvych sado&sexistickych choutek uz jsem si udelal z tvych postu jinde. ;-)

Ty neznas DL? No zeptam se Siriena,zdali je to pravda. :-D

Jinak o svych pohnutkach zabit Akara(kovar) ti muze rici jen Drakodalcor. ja byl jen pouha,mrzka obet. Postavu se chytam za velke tryzny pohrbit na zahrade, vedle kralika Bobika. :-)
Autorská citace #7
12.4.2010 10:55 - Sethi
Já si protiřečím pořád a neustále. To je něco, s čím se musí člověk naučit žít, když trpí rozosmenou osobností.

Z DL jsem něco četla, tři nebo čtyři knihy z Draci [doplň roční období a denní dobu] a nějaké povídky, ale je to dávno. Ačkoli bych to úplně neviděla jako happy happy joy joy setting, zároveň mi to nepřišlo úplně "fish falls. everyone dies."
Autorská citace #8
12.4.2010 11:42 - wraiths
ja mam o DL zas jine mineni. :-)
Autorská citace #9
12.4.2010 12:38 - Sethi
Dnes ti to odpustím, ale víckrát ať se to neopakuje. To by za chvilku snad chtěl mít vlastní názor každý. To si přece nemůžeme dovolit. Nechceme, aby se nám tady rozmohla nějaká ošklivá subjektivita. Fujky.
Autorská citace #10
12.4.2010 13:18 - wraiths
Ušatá: nezlob se, ale myslim k odpousteni nemas zadne kompetence! :-D Nebo mas nejaky akademicky titul,ktery te k tomu opravnuje(ThDr.,BD)?
Prominuti vsak akceptuji, ale ja rad vlastni nazor. ;-)
Autorská citace #11
12.4.2010 13:23 - Sethi
wraiths píše:
Ušatá: nezlob se, ale myslim k odpousteni nemas zadne kompetence!

Sakra. Můj pokus o zfalšování vysokoškolských dokumentů byl odhalen.

Je čas, abych se vrátila k plotně.
Autorská citace #12
12.4.2010 21:18 - Thracus
Dost tlachů o odpouštění, nebo Vás oba popadnu za límec a zatřesu s Váma :D Geralte je to úžasný. Klobouk dolů. Akorát Bogdan nějak vypadá jako strašnej klaďas a ne jako spiťar, co se propíjel k cíli, který nikdy nedoufal najít
Autorská citace #13
13.4.2010 07:31 - yokuzava
Kazdopadne perfektne napsane! Diky!
Autorská citace #14
13.4.2010 07:46 - wraiths
Thracus: co to keckas, jak nedoufal... Vzdyt jsi k tomu chudaka Dalibora primo tlacil :-D.
Za limec rikas jo, ale to by jsi si me musel nejdrive chytit ;-p.
yokuzava: krasne napsane,ze jo. ale moc bych Geralda nechvalil, aby nam nespych. :-)
Autorská citace #15
13.4.2010 08:55 - Geralt
Ještě možná k té úmrtnosti - na druhou stranu musím zase přiznat, když se takhle zpětně zamýšlím, že jsme si o návštěvu paní zubaté docela koledovali - nejen Akar, ale před ním už i Bogdan (jak Thracus řekl, prostě to riskl a věděl, do čeho jde) a neméně pak Gilmar. Vydráždit draka magickou střelou, aby se pokusil zachránit spoludružiníka... to je velmi odvážné, ale také neméně hloupé. Škoda, že si nic z toho postavy nepamatují, protože tohle by mi posloužilo jako nádherný motiv pro zbytek hraní...

Thracus: vidíš, a na mne udělal posledně Bogdan svojí odvahou kladný dojem. Ale budu tedy obezřetnějším pozorovatelem číhajícím na jeho morální zakolísání. ;-)

Jinak díky za všem za ohlasy. Snad bude brzy další hra.
Autorská citace #16
13.4.2010 10:07 - wraiths
Geralt: mela by byt v sobotu,pokud se nemylim( a ja se vetsinou nemylim :-D )
Autorská citace #17
13.4.2010 12:22 - Thracus
wraiths píše:
mela by byt v sobotu,pokud se nemylim( a ja se vetsinou nemylim :-D )

No nemýlíš, ale musíme si to ověřit u našeho Kopí nejsvatějšího, aby s náma počítal
Autorská citace #18
14.4.2010 19:56 - Thracus
Tak podle zprávy od paní Kopí to vypadá, že sobota nebude :(
Autorská citace #19
15.4.2010 10:19 - Dalcor
Geralte vrátíš se k dávnější historii... Prosím
Časovou osu mám k dipozici
A sobota není
Autorská citace #20
2.8.2011 17:57 - Witcher
Moc krásné a co takhle to vydat knižně?Bylo by to perfektní,už vzhledem k tomu,jak dobře se to čte.Sice hraju jenom Dračí doupě,ale fantasy miluji v různých podobách.Svět Dragon Lance se mi moc líbí,poněvadž knihy nějaké mám.Teda moc ne,asi3,ale to snad nevadí.Každopádně děkuju za skvělý čtenářský zážitek.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

ČAS neregistrovaní : 0.0015828609466553 sec;
Nenalezeny žádné záznamy.
ČAS 0.086143970489502 secREMOTE_IP: 54.221.159.188