Svět

T
18.1.2009 13:13
knihy Hrdinovia
mam rad knihy od Weis&Hickman, a ked som cital Pribehy, tak musim povedat, ze poviedky od ostatnych autorov sa mi moc nepacili, a ani Predohry neboli moc extra.. proste uznavam hlavne W&H, ale teraz rozmyslam ci si nemam zacat kupovat Hrdinov, lebo ako e-booky sa mi to citat nechce
(+ rozmyslam ze si ich kupim neskor, ked pojde cena dole, ved tieto knihy sa asi tak skoro nevypradaju, alebo ano?)

rad si precitam nejake vase nazory
Autorská citace #1
18.1.2009 15:37 - Geralt
Za sebe bych ti doporučil z Hrdinů Knaakovy knihy, tj. Legendu o Humovi (H1) a Minotaura Kaze (H4). Bouřný meč (H2) mne příliš nezaujal a Lasičku (H3) jsem nečetl. Jinak recenze k doposud vydaným titulům z Hrdinů najdeš tady pod záhlavím FANTOM Printu. Recenzi na Minotaura Kaze zrovna dokončuji, takže se tu také časem objeví.
Autorská citace #2
18.1.2009 15:43 - Dalcor
Z hrdinů doporučuji jen Legendu o Humovi a možná Minotaura Kaze. Sestupná kvalita jde následovně:
-Bouřný meč
-Brány Thorbardinu
-Lasičkovo štěstí
-dlouho dlouho nic
-Rytíř Galén

Pro ty kdo mají z Knaakem špatné zkušenosti z konzumních věcí jako je Warcraft nebo Diablo, případně z Dragonsrealms, pak vězte že jeho Dragonlance jsou kvalitativně o několik stupňů více.
Autorská citace #3
18.1.2009 20:10 - Malfin
Humu mohu taky jen doporučit. S tím Kazem si nejsem jistý. Ostatní mě moc nuchvátilo.
Teď jsem začal číst Brány Thorbardinu. Zatím nejsem daleko, takže nechci hodnotit.
Autorská citace #4
13.2.2009 12:10 - yokuzava
Humu jsem cetl v podstate jednim dechem, mohu za sebe rici ze je to moc dobre napsano. Bourny mec mi pripadal jako placani se na miste, nepovedene dilo. Lasickovo stesti mi prislo lepsi nez Bourny mec. Ostatni ze serie jsme ani nevidel. BTW k Ritiri Galenovi, to je vlastne pokracovani Lasickova stesti ze? :)
Autorská citace #5
13.2.2009 16:09 - Dalcor
presne taka o dost horší, alespoň v druhé půli,v první si to hraje na docela vtipnou parodii
Autorská citace #6
13.2.2009 18:40 - Malfin
jo jo. na Brány Thorbardinu a Rytíře Galena chystám recenzičku :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

ČAS neregistrovaní : 0.0017359256744385 sec;
Nenalezeny žádné záznamy.
ČAS 0.061115980148315 secREMOTE_IP: 3.139.233.43