Pravidla

elinor
30.9.2008 10:01
Sehnatelnost Campaign Settingu
Chtěla bych se zeptat, jestli je v součanosti ještě vůbec možné sehnat Campaign setting pro Dragonlance. Případně kde - zatím to vypadá všechno hodně beznadějně a nechce se mi začít vytvářet konečnou verzi tažení bez pořádného rozpracování reálií.
Autorská citace #1
30.9.2008 10:24 - Geralt
Nejschůdnější se mi jeví objednat DLCS z Nobleknighta, který posílá knihy i do Evropy. odkaz
Autorská citace #2
30.9.2008 17:57 - Dalcor
Pokud ale nechceš CS jen an hraní, doporučuji spíše koupit Tales of the Lance kde jsou komplexnější informace. Na druhou stranu ale končí událsotmi z Dragonlance Legend.
Nebo se snad chystáš hrát DL? Já bych hrál DL až bych brečel ;)
Autorská citace #3
30.9.2008 20:04 - Almi
Pokud ho dotyčná osůbka bude chtít z NK obejdnat, není problém, klidně to zaštítím, ale dostane ho tak za cca. 2 měsíce. Druhá možnost je klasická - nemáte ho někdo v e-podobě? Není problém ho pak i..ehmm..udělat
Autorská citace #4
30.9.2008 22:01 - Geralt
PDFko Campaign Settingu k dispozici mám. Posílat se mi to vzhledem k velikosti příliš nechce (90 MB), ale klidně se soukromou zprávou podělím o to, kde lze dotyčné PDFko...nalézt. ;)
Podobně jako Dalcor, taky bych hrál, až bych (štěstím:) brečel.
Autorská citace #5
1.10.2008 08:45 - Malfin
Myslím že jsme tři...minimálně.
Autorská citace #6
1.10.2008 08:52 - wraiths
o ono je to mozna malinko OT, ale Dalaco rikal neco o hrani zde na d20 v zalozce kroniky. ;-) takze jsme asi uz tri+Dalcor mastr.
Autorská citace #7
1.10.2008 09:16 - elinor
Co se mých úmyslů týká: - chci (zkusit) vyprávět DL. Mělo by se to odehrávat v době mezi válkou s Chaosem a Válkou duší, začínalo by se v Útěšíně, bylo by to v době, kdy se zjistilo, cože je ta původní magie a jak se používá - mám problém, co se týká synchronizace událostí - jestli se mohla stát základní zápletka tažení tak, jak ji vidím, jestli mi do toho nějak nevleze Beryl a spol., a jestli by mi to celé z mě neznámé logiky věci neodpálili rytíři trnu kamsi k Nuitaru. - a ano, nejsem zkušený vypravěč, DL znám jen jako čtenář, jsem celkem detailista a nemám ráda "alternativní časové linie"
Autorská citace #8
1.10.2008 09:19 - elinor
Hm - a můžu se kdyžtak kouknout, jak tu hru vedete? (pochybuju, že ještě berete hráče)
Autorská citace #9
1.10.2008 10:11 - Dalcor
Je mi líto ale to internetové hraní nezvládnu časově, k internetu se skoro nedostanu. Ale pokud by tady nějaký pražák měl zájem o hraní Dragonlance nesjem proti - hrálo by se podle rpavidle ADnD v kalsickém obdobá před Válkou kopí AKA 4.dračí válkou ;)
Autorská citace #10
1.10.2008 10:17 - wraiths
Dalcorhmm, ja jsem si to myslil :-/ kdyz jsi se tak dlouho neozval. no nevadi zkusim si ozivit ADD :-D. a pokud by se hralo,tak jaky den by vyhovoval,kolik casu tomu chcete obetovat(jak dlouho se bude hrat a od kolika) a s jakou frekvenci(kazdy tyden,jednou za 14dni,obcas...).i kdyz jsme mimoprazsky tak do Ph. si rad zajedu;-). A uz mas dva hrace (me a elinor),pokud teda mohu mluvit za elinor... :-))
Autorská citace #11
1.10.2008 10:33 - elinor
Mluvit za mě? Nu... zjevně se považuješ za rozeného velitele, pokud se skutečně začne hrát a bude i nějaká ta družinka, je jasné, kdo za ni bude odpovědný. :-D
Vlastní reakce: Záleží, jak by se to vyřešilo s frekvencí a podobnými zábavnostmi, protože já v dohledné době bych nemohla jezdit do Prahy jinak než "občas".
Autorská citace #12
1.10.2008 10:39 - wraiths
elinor: pockat... vy me chcete za velitele?! Ale bacha az vas nezavedu do zahuby... ;-)
Autorská citace #13
1.10.2008 10:47 - elinor
Je to trochu složitější. Velitel je ten, co vymyslí a realizuje s pár lidmi (resp. šotky) plán. Někteří však dávají přednost držet si... zdravý odstup a se zájmem sledovat, jakže se ta situace vlastně vyvine. Navíc je dobré mít ty organizační typy pod kontrolou na patřičných postech než je nechat podloudně organizovat družinku zevnitř. :-)
Autorská citace #14
1.2.2010 08:21 - Geralt
Nečekaná novinka pro zájemce o Dragonlance Campaign Setting. Jakýmsi přičiněním se objevily v nabídce Černého rytíře hned dva DL Campaign Settingy. Zřejmě půjde o doprodej náhodně odhalených zásob, které přečkaly někde v ústraní, protože DLCS už je delší čas out of print. Pokud vás tedy neodradí vysoká cena, máte příležitost si obohatit hráčskou knihovničku o herní svět Krynnu.
odkaz
Autorská citace #15
1.2.2010 11:41 - Thracus
Geralt píše:
Kdyby to někdo hodně chtěl dejte vědět. myslím že je dokážu ze stejného zdroje sehnat za trochu rozumnější cenu
Autorská citace #16
1.2.2010 14:27 - Džarda
Thracus píše:


Já bych určitě zájem měl...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

ČAS neregistrovaní : 0.0014190673828125 sec;
Nenalezeny žádné záznamy.
1 až 20 z 24 >
ČAS 0.06502103805542 secREMOTE_IP: 34.201.16.34